תוכנית נגד חרדה

תוכנית נגד חרדה

ברוכים הבאים לתוכנית נגד חרדה

מטרת התוכנית היא ללמד אתכם להירגע ולהביא לאיזון נפשי כתהליך בחיים. התוכנית מבוססת על תרגול יומי של יוגה ומדיטציה שמשכו 25 דק'. משום שמדובר במיומנות של הרגעה ועזרה עצמית, יש להתמיד בתרגול היומי בכדי להרגיש בתוצאות. משך הקורס 21 יום.

בכל יום ישלח אליכם מייל עם לינק לעמוד. בעמוד תמצאו שני סרטונים: סרטון תרגול וסרטון לשיחת מדיטציה. במידה ולא קבלתם מייל יומי חפשו בספאם (בתיבת דואר הזבל) או פנו אלינו במייל.

בשביל להביא תוצאות מומלץ לתרגל כל יום. במידה ופספסתם – לא נורא. התחילו שוב לתרגל ונסו להתמיד. מומלץ לתרגל בבוקר משום שיש לכך השפעה על מהלך היום. אפשרי לתרגל גם פעמיים ביום ולהשתמש בכל טכניקה שהוצגה לכם במהלך היום

הקורס אינו מתאים לסובלים מבעיות גב קשות, עמוד שדרה וכדומה או בעיות לב. בכל מקרה שקיים ספק אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר: המרכז ליוגה טיפולית למידע נוסף אודות טיפול בפריצת דיסק באמצעות יוגה טיפולית לחצו כאן >>

התוכנית מבוססת על שיטת תרגול שפותחה במרכז ליוגה טיפולית. התוכנית מכוונת למספר מטרות:

  • תרגול מיומנות הרגעה
  • העמקת התבונה אודות תהלכי בניה ושחרור של מתח נפשי
  • לספק מסגרת של עזרה עצמית באמצעות תרגול יומי
  • שינוי הגישה העצמית כלפי חרדות ופחדים וההתמרה שלהם לחיוניות ושמחת חיים.

השגת המטרות הללו לוקחות יותר מ 21 יום אך התוכנית היא התחלה טובה לשינוי. ניתן יהיה להמשיך את התרגול בעצמכם גם לאחר סיומה של התוכנית או להמשיך להתפתח בה במסגרות לימוד שונות. במידה והתרגול היומי אינו מעודד הרגעה, הפסיקו לתרגל ופנו אלינו לייעוץ. קבוצת התמיכה שלנו בפייסבוק פתוחה לכל משתתפי התוכנית שם אנו עונים על שאלות שמעניינות את כולם.

הכניסו את המייל שלכם ונתחיל.
החוויה היא הקובעת

בשליחת המייל אני מסכימ/ה לתקנון
התקנון בקצרה – אתם לוקחים אחריות מלאה על עצמכם. תרגילים אלה עובדים בהצלחה במרבית המקרים אצלנו במרכז ליוגה טיפולית

(Visited 1,480 times, 1 visits today)

About The Author

עוד בנושא:

Comments are closed.