שאלות ותשובות


איך אני יודע אם היוגה יכולה לעזור במצבי?
אנו מאמינים שהיוגה הטיפולית עוזרת לכל אחד ואחת ובכל מצב בריאותי. מי שמתרגל עימנו משתפר ומרגיש טוב יותר. הגוף והנפש מגיעים לאיזון ומרגישים זאת בחיי היום יום. נסו ותראו בעצמכם.

 

היוגה כואבת, אני לא גמיש, מעולם לא עשיתי יוגה, אני לא יודע אם שווה לנסות!
היוגה שאנו מלמדים לא כואבת. אם היא מכאיבה זה אומר שהתרגול לא מתאים לכם. יש לנו תרגולים לכולם וגם לכאלה שאינם גמישים או חזקים. היוגה שלנו היא לא יוגה של 'כושר גופני' זוהי יוגה של טיפול עצמי וריפוי עצמי. היא תביא אתכם לשלוות נפש גדולה יותר, להכרה עצמית עמוקה יותר ולידיעה מה עושה לכם טוב בחיים.

 

מה היוגה שאתם מלמדים?
היוגה שאנו מלמדים היא יוגה טיפולית אותה אפשר לתרגל בבית ללא עזרים מיוחדים. זוהי יוגה קלאסית המשלבת תרגילי גוף, נשימה, הרפיה ומודעות. היוגה שאנו מלמדים היא אורח חיים. אורח חיים המחזק את המערכת החיסונית ומשפר את איכות חייכם בכל מצב שאתם נמצאים בו.

 

איך אני יודע שאני לא עושה טעויות במהלך התרגול?
אם התרגול מכאיב זהו סימן שיש טעות. ההנחיות שאנו נותנים הינן פשוטות וברורות – עקבו אחר ההוראות ובדקו את עצמכם. כמו כן מרכז הלמידה שלנו מאפשר לכם לתת לנו משוב על התרגול שלכם בבית ולאפשר לנו לראות אתכם מתרגלים באמצעות וידאו באינטרנט.

 

איך אתם יודעים איזה תרגול מתאים לי?
במהלך הרישום אנו אוספים מכם מידע שעל פיו אנו מתחילים עם תרגול ראשוני. עם המשובים ומידע נוסף שנבקש מכם אנו ממשיכים להתאים את התרגול למצבכם הבריאותי, הנפשי והרגשי התואם את אורח החיים שלכם. כך, אנו מתאימים לכם אורכי תרגול מתאימים, סוגי תרגול מסוימים והנחיות ספציפיות לאורח חיים בריא.

 

תרגול יוגה באינטרנט